Mevlani kujton zënkat me Ledjanën në emision dhe tregon momentin më të bukur

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory. Si gjithmonë, pyetjet rreth Ledjanës nuk kanë munguar.

“Cili ka qenë momenti më i mirë me Ledjanën?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit. Mevlani nuk ka hezituar të tregojë momentin e tyre të preferuar, me të cilin qesh akoma kur e kujton.

LEXO EDHE  Ish-kokurrentja e ‘Përputhen’, në pritje të ëmbël për herë të parë ?

“Akoma qesh kur e kujtoj, ishte momenti kur ne ziheshim dhe sa shikonim njëri-tjetrin në sy qeshnim të dy prapë”, ka rrëfyer Mevlani.