Liga e Konferencës/ Basel-Partizani, ja si kuotohen skuadrat për fitoren

Bazeli është favorit për të triumfuar kundër Partizanit në ndeshjen e parë të turit të dytë të Ligës së Konferencës.

Fitorja e zviceranëve kuotohet vetëm 1.65, ndërsa fitorja e Partizanit në Zvicër, kuotohet 6.50, teksa barazimi kuotohet 3.85. Duhet thënë se koeficientet mund të ndryshojnë gjatë 24 orëve të Bastet ardhshme, me afrimin e ndeshjes.

MOTI- Temperatura ideale në Zvicër Partizani dhe Bazeli do ta luajnë sfidën e parë mes tyre në Zvicër ditën e enjte, në orën 20:15. Temperaturat do të jenë optimale për të zhvilluar një ndeshje futbolli. Temperatura maksimale në Bazel do të jetë 28 gradë, ndërsa minimalja 15. Në orën 20:15 kur do të luhet ndeshja, temperatura do të jetë 23 gradë, Moti perfekte për një ndeshje futboll.

LEXO EDHE  VIDEO/ Gjarpri pezullon takimin Akhmat Grozny-Sochi në Rusi, ndërhyjnë rojet e sigurisë