E trishtë! Gjendet i pajetë në tarracën e një lokali DJ i famshëm

Dj i njohur grek është gjetur i pajetë në një tarracë lokali në qendër të Selanikut. Mediat vendase bëjnë me dije se 48 vjeçari është gjetur i pajetë në orët e vona të mbrëmjes së të martës.

Deri më tani në lidhje me këtë ngjarje janë shoqëruar 4 persona për të dëshmuar për vdekjen e tij. Me urdhër të prokurorisë, lokali ku pritej të performonte DJ, aty ku u gjet dhe i vdekur është mbyllur.