Në lëvizje, flakët shkrumbojnë makinën në Tiranë

Pasditen e sotme, një makinë është përfshirë nga flakët në kryeqytet.

Fatmirësisht nuk raportohet për njerëz të plagosur, ndërsa makina është shkrumbuar e gjitha nga flakët.

Mësohet se makina e djegur ishte tip “opel” dhe ka marrë flakë teksa lëvizte në nënkalimin tek rreth rrotullimi “Shqiponja” në Tiranë.

LEXO EDHE  A jeni gati të shkoni në Beograd dhe t´i kërkoni Kurtit ti bashkohet "Open Balkan"? Ja ç´thotë Rama