Megi Pojani shfaqet provokuese, fansat nuk i rezistojnë dot: Po erdhe me mua…

Megi Pojani është shumë aktive në rrjete sociale dhe rrëmben vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj shumë provokuese e joshëse.

Pojani ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa poza ku shfaqet shumë provokuese. Ajo mban veshur një fustan të bardhë, i cili është shumë i hapur pas. Me këtë fustan, Megi ka ekspozuar fundshpinën.

“Interesante sesi ju nuk me kuptoni kur flas”, shkruan ajo në pozën që u komentua shumë nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)

“Ti flet pjesërisht me b*th. Pfff kurizi. Ti flet me b*th moj shpirt, ca me të kuptuar”, janë disa nga komentet ofenduese që ndjekësit i kanë lënë.

LEXO EDHE  Autorja e programit zbulon çfarë do ndodhë me “Për’puthen” në gusht

Por një fans që mesa duket jeton në Mbretërinë e Bashkuar, i ka shkruar se e presin letrat e Anglisë nëse shkon me të: “Megi letrat e Anglisë të presin po erdhe me mu”.