Halsey bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e veçantë të bebit

Këngëtarja e famshme Halsey dhe i dashuri i saj, Alev Aydin, janë bërë prindër për herë të parë. Me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka dhënë lajmin, ku ka zbuluar se fëmija i tyre ka ardhur në jetënë datën 14 korrik.

LEXO EDHE  1 vit pas ndarjes së bujshme, ribashkohen Ronela Hajati dhe Young Zerka

“Mirënjohje. Për lindjen më ‘të rrallë’ dhe euforike. Mundësuar nga dashuria. Ender Ridley Aydin. 7/14/2021,” shkruan këngëtarja krahas postimit, duke zbuluar edhe emin e bebushit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by halsey (@iamhalsey)