Bashkëshorti i kërkon të dalë nudo në plazh, moderatorja pozon topless dhe i vë “flakën” rrjetin

Milano, Trasmissione Tv "L'Isola dei Famosi" Canale 5. Nella foto: la conduttrice Alessia Marcuzzi

Moderatorja e njohur italiane, Alessia Marcuzzi, ka zbuluar përmes rrjeteve sociale se ditët e ngrohta me diell po i shijon pranë detit.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet “topless” dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Ajo është shprehur se ideja e realizimit të kësaj fotoje ishte nga bashkëshortit i saj i cili ka shkrepur edhe foton.

LEXO EDHE  Luana Vjollca pezullon papritur të gjitha koncertet, zbulohet arsyeja

“Po, jam me të brendshme, por bashkëshorti më tha ‘zhvishu, të bëj një foto të çmendur. Mos më thuaj dy herë”, shkruan modelja e njohur bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime.