Nuk dogji shaminë e beqarit dhe i nxorri gishtin e mesit, Rezarta Shkurta “paralajmëron” Ermal Hoxhën (Video)

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre 17-vjeçare. Ata organizuan pak ditë më parë një ceremoni private me familjarët dhe njerëzit e dashur teksa Rezarta dita ditës publikon momente nga dasma.

Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa Ermali po bëhej gati të digjte shaminë e beqarisë, por e mbështjell atë dhe duke qeshur nxjerr gishtin e mesit.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta shpikësi britanik i cili popullarizoi kompjuterin e shtëpisë (Foto)

“Taksirat një dasmë tjetër derisa të djegësh atë shami të beqarit”, ka shkruar Rezarta në Instastory.