Eliona Pitarka tregon e përlotur momentin e vështirë pas lindjes së vajzës: Kam vuajtur goxha

Aktorja Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë në mars të këtij viti. Eliona ka treguar se e bija, Gala, i ka ndryshuar jetën.

Së fundmi aktorja ka treguar se muaji i parë pas lindjes së Galës ishte më i vështiri. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke qarë dhe tregon se asokohe ka vuajtur goxha

LEXO EDHE  Dua Lipës nuk po i iket më nga Shqipëria, publikon video me të dashurin në Dhërmi

“Këtu kam qenë duke qarë. Kisha një javë me temperaturë 40. M’u bllokua gjiri. Ka qenë muaji i parë. Po, kam vuajtur muajin e parë goxha. Mora antibiotikë”, ka treguar Eliona, por për fat të mirë çdo gjë ka kaluar.