Detaje nga historia e njohjes deri te puthja e parë, Tea i thotë të gjitha për partnerin e ri: Isha me Fatjonin kur…

Tea Trifoni, e ftuar në rubrikën “N’fermë” në E diell, ka folur për lidhjen e saj të re pa komplekse. Duke i mbajtur të fshehtë identitetin të dashurit, ajo ka zbuluar çdo detaj për të cilin u pyet.

Nuk kam thënë që jam e dashuruar. Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jopublike, shumë njeri i thjeshtë afër nga zona ime, nga Fieri”, ka treguar fillimisht Tea. Më pas ajo ka rrëfyer si u njohën. “Shumë rastësisht. Kur nuk e pret të vjen. Isha me Fationin duke festuar për qejfin tonë edhe kështu na doli ky bandilli aty”, është shprehur ajo.

LEXO EDHE  Ditë zie në Kosovë, ja kush janë artistët që anuluan dhe ata që nuk i anuluan koncertet dje

E pyetur nga gazetari Ervin Kurti se si e bëri për vete “bandilli”, ish-konkurrentja tha se ishte shumë i ëmbël e se komplimentet që i bëri në fillim nuk ishin për sytë siç i bëjnë zakonisht, por për karakterin dhe inteligjencën. Tea tregoi edhe për puthjen e tyre të cilën e kanë shkëmbyer tashmë duke shtuar se ishte shumë e ëmbël.