Aksident i rëndë, plagosen 9 persona

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Prishtinë -Podujevë.

Në aksident janë përfshirë tre mjete dhe një autobus.

Si pasojë e aksidentit, 9 persona kanë mbetur të plagosur. Policia po punon për dokumentimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.

LEXO EDHE  Zjarret në vend, MB: Flakët në Karaburun ende aktive, cilat janë vatrat e riaktivizuara