VIDEO/ Breshër dhe erë e fortë, ja çfarë ndodh në Lushnje

Reshje të forta shiu të shoqëruara nga breshëri në Lushnje. Moti ndryshoi brenda pak minutash dhe reshjet shoqërohen me vetetima dhe ere të fortë.

Nga raportimet mësohet se deri në orën 10:00 reshjet e shiut nuk kanë shkaktuar probleme

LEXO EDHE  FOTO/ Zjarret, rrjeti shpërthen me meme dhe ironi ndaj Qeverisë