Gjendet e vdekur një grua në Elbasan, dyshimet e para

Një 65-vjeçare është gjendur e pajetë në Elbasan, në lagjen “Kongresi”.

Policia njofton se rreth orës 08:50 shtetasja me iniciale P.L, është gjendur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, e vetme në banesën e saj, ndërsa dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, hemoragji celebrale.

Elbasan Informacion paraprak

Më datë 18.07.2021, rreth orës 08:50, në lagjen “Kongresi”, Elbasan, në banesën e saj,  është gjendur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetesia P. L., 65 vjeçe, e cila ishte e sëmure dhe  jetonte e vetme në banesë. Nga hetime paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, hemoragji celebrale.

LEXO EDHE  Rritja e numrit të të infektuarve me Covid-19 – a do te mbyllet sërish Kosova në vjeshtë?