Shakira bën “lëmsh” rrjetin! Pranon që është lesbike? (Foto)

Këngëtarja e famshme Shakira ka ‘trazuar’ rrjetin me ikonën dhe “cover-in”e saj të ri në Twitter. Fotoja që ngjason shumë me flamurin e lesbikeve i ka bërë të gjithë të dyshojnë se artistja po del hapur për seksualitetin e saj.

Fansat këmbëngulin se Shakira ka tentuar të thotë se është lesbike, pavarësisht se është e lidhur me futbollistin Gerard Pique dhe ka dy fëmijë me të, Milan dhe Sasha.

LEXO EDHE  TikTok-erja e famshme ‘tërbon’ ndjekësit me transformimin (VIDEO)

E njoh flamurin e lesbikeve”, shkruan një komentues. “Më shumë duket sikur Shakira po del hapur. Kam të drejtë apo kam të drejtë”, shkruan një tjetër.

Deri më tani, nuk ka asnjë reagim nga Shakira apo menaxherët e saj.