Mbytet një 45-vjeçar në Liqenin e Farkës

Një person është mbytur në Liqenin e Farkës këtë mbrëmje. Lajmin e bën të ditur policia e kryeqytetit, e cila thotë se bëhet fjalë për një 45-vjeçar me iniciale B.H.

Kanë qenë familjarët ata që kanë njotuar policinë.

Polumbarët në vendin e ngjarjes janë duke kërkuar për të gjetur trupin e pajetë të të mbyturit.

LEXO EDHE  Goditja/ Berisha e kthen batutën ‘do hani bar’ kundër Yuri Kim

Njoftimi

Në Liqenin e Farkës, nga deklarimet e para të marra nga familjarët dyshohet se është mbytur në liqen shtetasi B. H., rreth 45 vjeç.

Është bërë njoftimi i polumbarëve për kërkimin e trupit të 45-vjeçarit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.