Ledjana i nxjerr të palarat Antonelës: E telefononte Mevlanin dhe i kërkonte të…

Ish-konkurrentja e “Përputhen” Ledjana dha së fundmi një intervistë për “Prive”, ku mes tjerash foli dhe për ndarjen nga Mevlani.

“Në momentin që ka mbaruar programi ne nuk i kemi shkëputur marrëdhëniet. Ka qenë festa e “Përputhen” ku unë nuk kam qenë prezente. Ai kishte kënduar këngën time me një person tjetër dhe ishin bërë disa gjeste ironike. Aty u mërzita dhe i futa bllok në të gjitha rrjete sociale. Që pas ksaj unë nuk ja kam hequr më bllokun. Javën përmbledhëse të “Përputhen” realisht mua nuk më kanë ftuar.

Në vend se të isha unë prezente dhe të bëja përballje me Mevlanin, produksioni zgjedh që të ftojë Antonelën që të bëjë një përballje me Mevlanin. Unë jam tërhequr plotësisht sepse ata të dy kurrë nuk i kanë mbyllur marrëdhëniet me njëri-tjetrin. Çdo gjë që ne kemi bërë ka qenë reale, të paktën për mua si Ledjanë. Zënkat që janë bërë unë i kam përjetuar vërtetë keq”, tregoi Ledjana.

Më tej, ish-konkurrentja “demaskoi” Antonelën, duke thënë se ajo i shkruante dhe e telefononte vazhdimisht Mevlanin.

“Siç dihet ne xhironim përpara. Ditën që unë dhe Mevlani jemi deklaruar për njëri-tjetrin Antonela e ka ditur, madje një ditë përpara Mevlani i ka thënë që shiko, unë vërtetë e pëlqej Ledjanën. Ajo e ka ditur një ditë përpara që ne do dilnim çift dhe ç’bën? Ditën që ne do deklaroheshim ajo del në studio afër Borës dhe thotë unë tërhiqem. Domethënë ishte komplet skenë se ajo e dinte deklaratën tonë. Antonela nuk është tërhequr kurrë sepse unë isha në makinë me Mevlanin kur ne dilnim, apo kur më përcillte në shtëpi dhe ajo vazhdonte akoma e telefononte. Ajo i shkruante dhe kërkonte sërish të dilte çift me të.”

LEXO EDHE  Dua Lipës nuk po i iket më nga Shqipëria, publikon video me të dashurin në Dhërmi