Ja si dukej Bora Zemani para ndërhyrjeve estetike (Foto)

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të përfolura të momentit, shpeshherë për lidhjet e saj të dashurisë e shpeshherë për emisionin që prezanton, “Për’puthen”.

Bora konsiderohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Në fillimet e karrierës së saj Bora dukej shumë ndryshe. Ajo ka qenë me flokët ngjyrë çokollatë dhe me disa ndryshime në pamjen e saj.

LEXO EDHE  Rihana shpallet këngëtarja më e pasur në botë, ja sa është pasuria e saj

Së fundmi kudo në rrjet janë duke qarkulluar disa foto të saj para ndërhyrjeve estetike.