I dha fund lidhjes disavjeçare me djalin e Yllka Mujos? Flet për herë të parë këngëtarja shqiptare

Këngëtarja Gigliola Haveriku është po përflitet prej kohësh se i ka dhënë fund lidhjes së dashurisë disavjeçare me aktorin, Amos Zaharia, djalin e Yllka Mujos.

E pyetur gjatë një interviste për “Edicionin Veror”, nëse kjo verë të gjeti single apo të dashuruar, Gigliola ka kaluar plot humor përgjigjen, duke thënë se ka një marrëdhënie me muzikën.

“Unë kam shumë vite në fakt në një marrëdhënie të gjatë, të shëndetshme, të bukur me muzikën”.

Më tej, e pyetur se cili është aktori i saj i preferuar shqiptar, bukuroshja ka nisur të qeshë dhe ka kërkuar të kalohet te pyetja e radhës.

LEXO EDHE  Marrëveshja Shqipëri-Serbi-Maqedoni/ Besa Kokëdhima: Si të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën

Vazhdojmë, tjetra. Po të isha e sinqertë do përmendja një emër të bukur, por jo”.