Can Yaman dhe prezantuesja italiane “kapen mat” në momente intime në jahtin luksoz (Foto)

Aktori i famshëm tuk, Can Yaman dhe prezantuesja italiane, Diletta Leotta, janë në prag të dasmës dhe së fundmi ndodhen në Bodrum të Turqisë, ku po kalojnë pushimet krah njëri-tjetrit.

Çifti nuk i kanë shpëtuar paparacëve. Ata janë fotografuar në momente shumë intime në një jaht luksoz. Si Diletta, ashtu dhe Can nuk kanë reaguar ende në lidhje me qarkullimin e këtyre fotove.

LEXO EDHE  Sokol Balla tregon për herë të parë portretin familjar