Romeo Veshaj filmohet duke u puthur me bjonden misterioze në Barcelonë (Video)

Ditën e djeshme qarkulluan lajme se aktori i humorit, Romeo Veshaj, ndodhet në Barcelonë jo vetëm me të vëllain, Donaldin, por edhe me Aleksia Peleshin duke qenë se ajo kishte postuar gjithashtu foto nga Barcelona. Mesa duket Romeo e Aleksia janë ndarë dhe aktori ka nisur një histori të re dashurie.

LEXO EDHE  U akuzua nga 20 gra për sjellje të keqe seksuale, Noel Clarke jep dorëheqjen nga kompania televizive

“Revista Who” ka publikuar një video ku shihet Romeo në rrugët e Barcelonës duke u puthur e përqafuar me një vajzë bionde. Nga pamjet shihet qartë se djali në foto është aktori, i cili edhe në postimet në Instastory është shfaqur i veshur me lejla. Identiteti i vajzës në video nuk bëhet i ditur.