Orinda Huta dhe Turjan Hysko bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë portretin e vogëlushes

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Turi përmes një postimi në rrjete sociale, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

LEXO EDHE  Vesa Luma e shokuar nga mesazhi i ndjekësit shqiptar: Serbët kot ju kanë lënë gjallë

“Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, ka shkruar ai krahas fotos së ëmbël me të bijën.