Aktori i famshëm turk blen jahtin luksoz me një shifër marramendëse (Foto)

Aktori i famshëm turk, Kivanç Tatlitug është bërë shumë i njohur për shqiptarët përmes serialeve të transmetuara në vendin tonë. Ai është një ndër aktorët më të kërkuar e të paguar në Turqi, ndaj kjo e lejon të bëjë dhe një jetë luksoze.

Së fundmi, mediat turke kanë raportuar se Kivanç ka bërë një blerje shumë të shtrenjtë. Aktori ka investuar plot 10 milion lira turke në një jaht luksoz. Sipas mediave, Kivanç dhe bashkëshortja e tij, Basak, do të shëtisin botën me këtë jaht duke nisur nga viti i ardhshëm. Jahti i aktorit të njohur mban emrin “Catamaran Lagoon”.

LEXO EDHE  Dua Lipa promovon vendin teksa shijon pushimet në jug: E bukura Shqipëri

Nuk kursehet aspak! Aktori i famshëm turk blen super jahtin me një