Fjolla Morina i bën dhuratën e veçantë të bijës për 18 vjetorin e lindjes (Foto)

Vajza e madhe e Fjolla Morinës feston 18-vjetorin. Këngëtarja e ka uruar publikisht, teksa ka publikuar një foto pranë saj në rrjete sociale.

“Urime për vajzën time. Princesha ime, gëzimi im i parë… Ti që jetën time ma gëzove… dashuria më e rrallë, që me ardhjen tënde ma mundësove gëzimin sa herë. Urime dhe urimet më të mira për vajzën time të bukur, e cila ka një ditëlindje të mrekullueshme, sot 18 vite. Vitet kalojnë mirëpo ti mbetesh personi më i dashur në jetën time, andaj sot festo princesha ime. Për vajzën e cila më ndihmoi të kuptoj definicionin e jetës në thelb. Urime vajza ime 18-vjetorin”, ka shkruar ajo.

LEXO EDHE  Bill dhe Melinda Gates janë zyrtarisht të divorcuar! Çfarë ndodhi me pasurinë marramendëse të ish-çiftit?

Ndërkohë, vetë Lediana ka zbuluar dhe dhuratën e veçantë që i ka bërë e ëma. Fjolla i ka dhuruar një varëse me shenjën e pafundësisë, e cila i ka pëlqyer shumë të bijës.