E frikshme! Gruaja gjen 18 gjarpërinj poshtë shtratit

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Xhorxhia, SHBA. Një grua ka treguar se ka gjetur 18 gjarpërinj nën shtratin e saj. Përmes një postimi në Facebook, gruaja ka treguar se ishin dy prindërit gjarpërinj dhe 16 foshnje.

Para se të shkoja për të fjetur, unë pashë diçka në dysheme dhe mendova se ishte një copë lëmsh, por kur shkova për ta prekur ai u zhvendos. Mbas kësaj mund të kem nevojë për një kardiolog”, tha gruaja për mediat.

LEXO EDHE  Ministria e Mbrojtjes bën bilancin e zjarreve në vend: 500 efektivë të FA në terren, ja ku vijon situata problematike

Mësohet se bashkëshorti i saj, përdori një mjet për të marrë çdo gjarpër dhe i vendosi në një thes. Më pas Ëilchers lëshuan gjarpërinjtë në një përrua afër.