Aurela Basha ndan foto nga festa e ditëlindjes të së bijës

Viktoria, vajza e vogël e Aurela dhe Lulzim Bashës ka festuar ditën e djeshme 10-vjetorin e lindjes.

Bashkëshortja e kryedemokratit ka ndarë mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale një foto nga festa për përvjetorin e lindjes së të bijës. Mbi foto ajo ka bashkangjitur edhe një urim për të voglën e saj.

LEXO EDHE  Adrola Dushi tregon si ia ka shpjeguar djalit divorcin, zbulon karakteristikat që duhet të ketë partneri ideal

“Gëzuar Ditëlindjen”, shkruan Aurela Basha.

Çifti janë prindër të dy vajzave, Viktorias dhe Dafinës.