E rëndë/ Fotot ekstreme i marrin jetën influencueses 32-vjeçare

Sofia Cheung, 32 vjeç, ishte një influencuese me mijëra ndjekës në Instagram, e njohur për fotot e saja në vende panoramike.

Sipas gazetave lokale, gjatë fundjavës 32-vjeçarja ishte duke bërë një ekskursion me miqtë në parkun Ha Pak Lai dhe u ndal për të bërë një foto për ta publikuar në llogaritë e saj sociale.

LEXO EDHE  Aksidenti tragjik/ Eksperti kroat: Për rrugë kaq të gjata dy shoferë janë pak

Në një fluturim prej të paktën pesë metrash ndërsa ajo ishte e vendosur të gjente pozën më të mirë buzë një ujëvare të famshme afër Hong Kongut, diçka nuk shkoi mirë dhe ajo rrëshqiti dhe ra në boshllëk, duke humbur tragjikisht jetën.

Fotot ekstreme i marrin jetën influencueses 32 vjeçare