Denoncimi/ Ardi Veliu drejton trafikun e shqiptarëve drejt Britanisë, ja sa para merr

Emigracioni i paligjshëm i shqiptarëve drejt Britanisë së Madhe kundrejt një shume të majme parash është një ‘gangrenë’ që po gërryen shoqërinë shqiptare, por që pjesë e kësaj skeme trafikimi janë edhe zyrtarë të lartë të shtetit shqiptar.

Ish-kryeministri Sali berisha ka bërë publik mesazhin e një qytetari, i cili denoncon se trafikun e shqiptarëve drejt Anglisë e drejton vetë Drejtori i përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu.

Sipas qytetarit rrjeti ilegal i drejtuar nga Veliu kalon shqiptarët me dokumenta fallco hga Rinasi në drejtim të Britanisë kundrejt shumës 25 miujë paund.

Postimi i Berishës:

Denoncon Ardi Veliun se drejton vet trafikun me Britanine e Madhe!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

mirembrema doktor  ,  doja me nda me ju nje informacion

Ardi Veliu operon ilegalisht tek aeroporti nen tereza duke kaluar shqiptaret me dokumenta fallco per Anlgi me shum prej 25 mij paund , po te investigoni iu  del nje rrjet shum i gjer qe punon aty

Shum djem te ri po trafikohen me ik ne angli dhe ai i zhvat shqiptaret ne kte lloj menyre, nje nga ata jam dhe un ku mu be nje propozim i till por qe nuk pranova

Anonim te lutem

Gjith te mirat per ty dhe familjen tende

LEXO EDHE  OBSH bën thirrje për ndalje të përkohshme të programeve të përforcimit të dozave kundër Covid, ja arsyeja