Aksident në Tiranë, përplasen dy automjete

Ditën e sotme është regjistruar një aksident automobilistik në Bulevardin Zogu I, duke bërë që kjo zonë të bllokohet tërësisht. Mësohet se një makinë po ecte me shpejtësi e për pasojë është përplasur me një automjet tip “Audi Q5” të parkuar dhe u kthye 90 gradë në vend.

LEXO EDHE  IGJEUM publikon hartën: Fieri, Vlora e Gjirokastra janë qarqet më të rrezikuara nga zjarret

Sipas informacioneve të para, shoferi ka marrë plagë të lehta, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, përgjatë bulevardit është krijuar një situatë kaotike, ndërsa makinat e bllokuara vijojnë t’u bien vazhdimisht borive