E lidhur me Mevlanin? Antonela u jep fund dyshimeve dhe poston foton e papublikuar më parë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit, të cilëve u ka dhënë të drejtën që t’i bëjnë pyetje të ndryshme. Sigurisht që Antonela nuk mund të shpëtonte nga pyetjet lidhur me Mevlanin.

“A je e lidhur me Mevlanin?”– e pyesin ndjekësit.

“Një nga 1 milion pyetjet. Jo+”, shkroi Antonela.

LEXO EDHE  Hueyda El Saied zbulon detaje nga historia e njohjes me bashkëshortin

“A ke ndonjë foto me Mevlanin që se kemi parë. Në qoftë se s’ke, vendos një që ke”, i ka thënë një ndjekës derisa ajo e ka publikuar.

“Këtu kur isha me nerva dhe më merrte me të mira duke më bërë foto”, tha Antonela.

Image