Më në fund! Bashkëshorti i Aurela Gaçes shfaqet në videoklipin e ri

Skerdi, bashkëshorti i Aurela Gaçes, nuk i pëlqen shumë dritat e skenës dhe vëmendja. Por mesa duket Aurela ka arritur t’ja mbushi mendjen dhe Skerdin do e shohim së bashku me Aurelën në këngën e re.

Ka qënë vetë Aurela ajo që e ka dhënë këtë lajm pasi shkruan në rrjetin social Instagram se Skerdi do të jetë protagonisti i videoklipit të saj të radhës.

LEXO EDHE  Scarlett Johansson padit kompaninë e Disney: Më shkaktoi 50 milion dollarë dëm

“Ju prezantoj me partnerin e videoklipit. Ai do të qëndrojë sa me larg vëmendjes publike, por kësaj here iu dorëzua këngës së re qe ka PREMIEREN sot ora 18:00! Për shume arsye… por presim dhe pak ore! “ÇUPA NGA VLORA” …PËR PAK ORË,”-shkruan këngëtarja në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)