Atdhe Xharavina zbulon kur ka humbur virgjërinë për herë të parë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xhavarina, tërhoqi vëmendjen e vajzave jo vetëm brenda programit, por edhe jashtë saj. Me fizikun e tij të palestruar, ai u kthye një nga meshkujt më joshës nè showbizin shqiptar.

Së fundmi, në audicionet e “Përputhen” ku është pjesë e panelit, ai ka zbuluar detaje nga jeta e tij intime. Teksa një aplikant foli për jetën private ku tregoi se është 20-vjeç dhe akoma i virgjër, Atdheu u shpreh se kjo nuk ka të bëjë me moshën.

LEXO EDHE  E pazakontë/ Reperi italian mban veshur taka ngjyrë rozë (Foto)

Ish-konkurrenti i “Përputhen” zbuloi se edhe vetë virgjërinë e ka humbur në moshën 22-vjeçare, duke treguar se kjo është diçka mëse normale.

“Kam ardhur këtu që të bëj lajm, e të them që jam i virgjër. Jam 20-vjeç. Të jesh i virgjër në ditët e sotme, është pak vështirë,”– tha balerini.

“Jo është mëse normale, unë në moshën 20-vjeçare e kam filluar,”– shprehet Atdheu.

“Atdheu i mori të gjithë femrat me radhë,”– shtoi aplikanti.

“Unë 22-vjeç e kam filluar,”– përfundoi Atdhe Xhavarina.