VIDEO/ Meta zhgënjen jo pak me zhytjen në det

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të qëndrojë larg të nxehtit të Tiranës, ndërsa duket se ka nisur pushimet verore në bregdet.

Në videon e mëposhtme, Presidenti shfaqet duke u zhytur në det. Por duket se Kreu i Shtetit ka zhgënjyer, pasi ka bërë një hedhje “në këmbë” dhe jo “me kokë”, sikundër mund të pritej.

LEXO EDHE  Video shokuese/ Një burrë i panjohur i futi drogë në alkool, ja si "çmendet" adoleshentja