Shenja kafshimesh në gjoks? Reagon Tea Trifoni, tregon kush ia ka lënë (Foto)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vijon të mbetet shumë e komentuar në rrjete sociale.

Së fundmi Tea ka udhëtuar drejt jugut për disa ditë relaksi dhe ka publikuar një foto në bikini. Faqja “vipat e bllokut” vuri re disa shenja në gjoks duke hamendësuar se janë kafshime.

Image

Siç duket Teas i ra në sy dhe vendosi të sqarohet publikisht.

LEXO EDHE  Lori Hoxha rrëfen detaje nga jeta e saj: Jam e dashuruar...

“Jo nuk jane hiceky-s njerez.. Kam qene shume femije i prapte dhe jam djegur ne nje pjese te madhe te trupit.. Prandaj kam shenja gjithandej”- shkruan Tea në një foto tjetër ku ekspozon trupi dhe tregon shenjat që i kanë mbetur.

Image