VIDEO/ 4 të plagosur nga shpërthimi i bombulës, godina 3-katëshe pothuajse e shkatërruar

Dalin pamje nga nga ambienti i hotelit ku ka ndodhur shpërthimi i bombulës së gazit në Velipojë.

Siç shihet nga video e publikuar nga FaxNews, fuqia e shpërthimit ka qënë tepër e fortë, sa ka shkatërruar pothuajse të gjithë katin e parë e godinës 3-katëshe.

LEXO EDHE  U rrëmbye nga grupi i trafikantëve të drogës, shqiptari rrëfen detajet/ Ja si u zbuluan nga policia

Personat e lënduar janë Klarisa Gjoka, Danjela Gjoka, Enriko Gjoka dhe Alketa Gjoka, pjesëtarë të së njëjtës familje.