Marrin fund dyshimet! Ja kush do ta prezantojë “Big Brother Vip”

“Big Brother Vip” pritet të startojë së shpejti dhe ka pasur shumë kuriozitet se kush do të moderojë. Emrat më të përfolur kanë qenë Arbana Osmani dhe Luana Vjollca.

Mirëpo, nuk ka më vend për dyshime! “Prive” ka zbuluar se Arbana ka marrë zyrtarisht timonin e drejtimit të spektaklit.

Banorët do të jenë personazhe të njohur VIP. Ata do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg luksit dhe komoditeteve të jetës së përditshme.

LEXO EDHE  Lori Hoxha rrëfen detaje nga jeta e saj: Jam e dashuruar...