Gjon Muharremaj do të mbajë koncert në Shqipëri, zbulohet data

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gjon Muharremaj, i njohur ndryshe si Gjon’s Tears, ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram në rubrikën “Ask me a question”.

Një nga fansat e tij e ka pyetur nëse do të mbajë një koncert në Shqipëri dhe përgjigja e tij ishte “po”.

LEXO EDHE  Shkaku i zënkës me Atdheun, Andi flet për herë të parë

“Ndonjë koncert në Shqipëri?” e pyet një ndjekës në Instagram.

“Yep, the @zafestival, 31.07 2021”, i është përgjigjur ai.