Ukrainë-Angli/ Start i vrullshëm i “Tre Luanëve”, Harry Kane gjen rrugën e rrjetës

Anglia ka shënuar golin e avantazhit përballë Ukrainës. Autori I golit është sulmuesi kryesor i “Tre Luanëve”, Harry Kane.

Pas një asisti fantastik të Stërling, kapiteni i anglezëve ka kapur në befasi mbrojtjen ukrainase dhe nuk fal para portës.

LEXO EDHE  Teuta ngre “stekën”, synon sulmuesin e Eredivisie në Holandë