Zyrtare/ Nuk la asnjë shenjë në Superiore, Ferhan Hasani largohet nga Partizani

Ferhan Hasani zyrtarisht nuk është më pjesë e Partizanit. Fantazisti i ardhur me bujë në janar në asnjë moment nuk u bë i rëndësishëm për “demat” dhe tashmë vjen edhe shtrëngimi i duarve.

“FK Partizani njofton përfundimin e bashkëpunimit me Ferhan Hasanin. Mesfushori i njohur 31 vjeçar dhe drejtuesit e klubit kanë vendosur sot të ndërpresin me mirëkuptim bashkëpunim teknik midis palëve.

LEXO EDHE  Një tjetër klub i Seria A goditet nga Covid-19

Klubi dëshiron të falënderoj Ferhan Hasanin për kontributin e dhënë me fanellën e kuqe, si dhe për krenarinë që na dhuroj si lojtari i parë që debutoj nga Kategoria Superiore në finalet e një kompeticioni madhor (EURO 2020) përfaqësues i klubit  Partizani”.