“U ndjeva i bullizuar”/ Dashi rikthehet në program dhe debaton me konkurrentët: Të thash që je gej, ti na the qofte

“Për’puthen +40” nisi me një përplasje mes ish-konkurrentit Dashi, i cili u largua dy ditë më parë nga programi, dhe konkurrentëve të tjerë meshkuj.

Dashi u rikthyer për sqarim, pasi tha se është ndjerë i bullizuar për shkak se ata kanë komentuar tipin e tij.

Pjesë nga diskutimi:

Dashi: U ndjeva i bullizuar. A kanë një fakt se jam një person i tillë se ka të bëjë me imazhin dhe punën time.

Çimi: Unë i jap respekt të gjithëve, me Çimin mos e kruaj.

Olti: Ku fola mbi imazhin tënd, që nuk je qeros?

Dashi: Krejt shqiptarët ju nxjerrshin edhe ju blloc se keni injoruar një djalë të ri.

Olti: Të thash që je gej. Se edhe ti na the qofte.

Dashi: S’mund të më thuash gej pa asnjë provë.

Olti: Nuk jam këtu për të gjykuar unë dhe nuk të thash gej.

Dashi: Atëherë pse u ndjeva keq unë?

LEXO EDHE  Dua Lipa promovon vendin teksa shijon pushimet në jug: E bukura Shqipëri