Ç’po ndodh mes Angelina Jolie dhe The Weeknd, dyshja darkon së bashku në Los Angeles

Një romancë e re mesa duket po nis në Los Angeles, mes Angelina Jolie dhe The Weekdn. Dyshja janë pikasur nga paparacët në një restorant në zonat më të njohura të L.A.

LEXO EDHE  Olta Boka e shqetësuar për të bijën: Ma bëri gjakun ujë

Pasi kaluan orë të tëra në restorantin italian, dyshja u larguan vetëm për të mos shtuar më shumë spekulimet.