“Fuck Covid”, shqiptarët bëjnë drift me mjetet luksoze (FOTO)

Pasditen e sotme i është ‘vënë flaka’ sheshit Nënë Tereza, pasi disa automjete luksoze ndezën asfaltin me driftin e tyre dhe mblodhën shumë persona të mahnitur.

Makinat me mbishkrimin “HASI” apo me targa FUCK COVID, kanë dhuruar spektakël për shikuesit e pranishëm.

LEXO EDHE  FOTO/ Dolli me uzo, ja ku po pushon ambasadorja Kim

Adrenalina që ka përshkruar drejtuesit është pasqyruar edhe tek ndjekësit të cilët me telefona kanë filmuar çdo lëvizje.