Sherri mes pushuesve dhe pronarëve të hotelit në Himarë, zbardhen bisedat/ Ja çfarë ndodhi

Zbulohen të tjera detaje lidhur me përplasjen mes një familjeve që kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Himarë dhe pronarëve të një hoteli, që ndodhej në plazhin e Livadhit.

Në rrjetet sociale është publikuar një bisedë në WhatsApp, ku klientët kërkojnë internet për të punuar nga dhoma, por ajo që bie në sy është fakti që gjithë kohës, pronarët përgjigjen me mirësjellje.

Biseda

Pronarët: Mund të provoni të lidheni në ballkon dhe pastaj të lëvizni në dhomë.

LEXO EDHE  Asnjë humbje jete/ Ja sa raste të reja me Covid janë evidentuar në Shqipëri. Harta e shpërndarjes

Klientët: Ne jemi me laptop për punë dmth. S’mund të jemi offline. Dhe me kaq internet është e vështirë.

Pronarët:Më falni nuk iu ndihmoj dot më shumë se kaq. Jemi munduar për mbulim maksimal, të na falni shumë.

Klientët: Më fal të të pyes? Tharësja e flokëve ku mund të jetë këtu tek dhoma?

Pronarët: Nëse nuk ka në banjë po ua sjellim për pak.

Klientët: Ok, shumë faleminderit!