Përfundon në spital djali i Hueyda El Saied, ja si është gjendja shëndetësore e vogëlushit (Foto)

Djali i Hueyda El Saied ka pësuar një incident të vogël duke dëmtuar ballin.

Ka qenë vetë Hueyda që e ka bërë të ditur këtë lajm përmes një fotoje të postuar në Instastory.

“Jeta ime, zemra ime, shpirti im, dashuria e mamit dhe babit. Sot çau ballin dhe si rezultat kaluam disa orë në spital. Falë Zotit çdo gjë shkoi mirë. Tani jam bërë unë për spital”, ka shkruar ajo krahas fotos.

LEXO EDHE  Më afër se ç’duhet! Lindita Bimi "kapet mat" me konkurrentin e "Për'puthen" rinor (FOTO)