E pazakontë/ Infermieri kërcen vallen e Tropojës në shtëpinë e të moshuarve (VIDEO)

Një infermier shqiptar është filmuar duke kërcyer në një shtëpi të moshuarish. Infermieri ka zgjedhur të kërcejë vallen e Tropojës, ndërsa të moshuarit duket që qeshin dhe argëtohen duke e parë.

Hap pas hapi, i riu ndjek rregullat për të kërcyer vallen e Tropojës, në mënyrë që të moshaurit të argëtohen sadopak. Pamjet janë publikuar nga JOQ, por nuk dihet vendi se ku janë filmuar.

LEXO EDHE  Ish-diplomati serb, Vuçiç shpresoi që SHBA-ja t’i kundërvihej Kurtit, Rusia s’na mbron në luftë

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)