VIDEO/ Supergol i Shaqirit, Zvicra dyfishon shifrat ndaj Turqisë

Zvicra ka dyfishuar shifrat përballë Turqisë. Autori i golit të dytë është sulmuesi me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri.

Supergol i sulmuesit i cili provon në hyrje të zonës dhe topi përfundon në trekëndësh!

LEXO EDHE  “Tradhtoi” Skënderbeun në sfidën ndaj Tiranës, Zguro i vendosur: Do të ngrihem dhe do vazhdoj përpara