VIDEO/ Supergol i Shaqirit, Zvicra dyfishon shifrat ndaj Turqisë

Zvicra ka dyfishuar shifrat përballë Turqisë. Autori i golit të dytë është sulmuesi me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri.

Supergol i sulmuesit i cili provon në hyrje të zonës dhe topi përfundon në trekëndësh!

LEXO EDHE  VIDEO/ Teuta drejt kualifikimit, Kallaku realizon përmbysjen e madhe