EURO 2020/ Itali-Uells, ndiqni ndeshjen “LIVE”

Italia e Roberto Mançinit kërkon të mbyllë llogaritë për sa i përket vendit të parë në Grupin A, pas dy fitoreve 3-0 ndaj Turqisë dhe Zvicrës.

Të kaltërit po përballen ndaj Uellsit, sfidë që ka startuar në orën 18:00, në ndeshjen e fundit të grupit që do të zhvillohet në stadiumin “Olimpico”.

LEXO EDHE  VIDEO/ Skandali me dy biondet, reagon Rooney: S’di gjë, kam qenë në gjumë!

Edhe pse të kualifikuar, italianët do të futen në fushë, për të marrë maksimumin nga kjo përballje, pasi një disfarë ndaj uellsinëve, do të poziciononte kombëtaren e Mançinit në vendin e dytë në Grupin A, teksa do të ndikonte drejpërdrejtë edhe në moralin e ekipit.

Klikoni LINKUN për të ndjekur ndeshjen