Ja zonat që nuk do kenë energji nesër në Tiranë

OSHEE njofton se nesër do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, nuk do kenë drita gjatë ditës së nesërme disa zona të kryeqytetit, të tilla si Zona pranë Depos së Ujit dhe rruga “Budi”.

Ndërprerja e energjisë elektrike do të bëhet nga ora 09:00 deri në 16:00.

LEXO EDHE  OBSH bën thirrje për ndalje të përkohshme të programeve të përforcimit të dozave kundër Covid, ja arsyeja

Njoftimi i OSHEE-së:

Përshëndetje

Stakim, 19 qershor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 19 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Zona pranë  Depos së Ujit  dhe rruga “Budi”.