Aksidenti në Fushë Krujë, arrestohet shoferi 23-vjeçar

Policia ka vënë në pranga drejtuesin e mjetit tip “Benz” i cili u përfshi në një aksident me dy makina të tjera mëngjesin e ditës së dielë, 13 qershor.

Kujtojme së shtetasi A. V., 23 vjeç, banues në Fushë Krujë, në segmentin rrugor Fushë Krujë- Tapizë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, është përfshirë në aksident rrugor me mjetin tip “Opel”, me drejtues shtetasin A. D. dhe mjetin tip “Jeep”, me drejtues shtetasin I. T.

LEXO EDHE  "Përgatituni për valën e 3-të", anëtari i Komitetit Teknik: Mund të ashpërsohen masat

Për pasojë janë lënduar shtetasit M. D., 32 vjeçe dhe një fëmijë 7-muajsh, pasagjerë në mjetin tip “Benz”, dhe V. H., 47 vjeç dhe një fëmijë 1 vjeç, pasagjerë në mjetin tip “Opel”, banues në Fushë Krujë, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.