Lezhë/ Makina përplaset me zetorin, plagosen 2 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Piraj, Lezhë.

Një makinë është përplasur me një mjet bujqësor tip zetor.

Nga aksidenti janë palgosur dy persona të cilët janë marrë nga ambulanca dhe janë dërguar në spitalin e Lezhës.

LEXO EDHE  Skema e mashtrimit 4 milionë euro/ Zbardhen dëshmitë! Ja çfarë thanë para gjykatës të arrestuarit

Policia po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.