Aksident tek ‘Liqeni Artificial’ në Tiranë, dy makina përplasen me njëra-tjetrën! Detajet (Foto)

Një aksident ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes të së shtunës në Tiranë. Dy automjete janë përplasur në rrugën përballë digës tek liqeni artificial.

Nuk dihet nëse nga ky aksident ka të lënduar, por një prej automjeteve ka përfunduar tek barriera e rrugës.

LEXO EDHE  VIDEO - Operacion anti-drogë në Shkodër/ 6 në pranga, mes tyre 2 vajza të reja (Emrat)

Rruga është bllokuar dhe Policia detyrohet të devijojë trafikun në atë zonë.